Бонусна карта

Внимание, откроется в новом окне. Печать

 


Що таке Бонусна карта

З Бонусною картою покупки в магазинах «ОЛДІ» стають більш вигідними.
Під час використання на карті накопичуються Бонуси, якими Ви можете розраховуватися за наступні покупки. Один Бонус дорівнює одній гривні.

Бонусна карта має п’ять номіналів, які визначають відсоток нарахування бонусів – 1%, 3%, 5%, 7%, 10%.


Як отримати Бонусну карту

1. Здійснити покупку на суму від 500 грн, розрахувавшись готівкою або платіжною карткою.
2. Надати до відділу Інформації чек та дані для заповнення електронної анкети (П.І.Б., адреса проживання, контактний телефон).

Увага! Якщо Ви надаєте до відділу Інформації декілька чеків, то отримуєте Бонусну карту з відсотком нарахування, що відповідає найбільшій сумі чека, а не загальній сумі всіх чеків. Перший чек, за яким оформлена Бонусна карта, включається до накопиченої суми покупок.


3. Отримати зареєстровану Бонусну карту.


УМОВИ ОТРИМАННЯ КАРТИ
Накопичена сума покупок Номінал карти
500 грн. (одним чеком) 1%
20 000 грн. (або 10 000 грн. одним чеком) 3%
60 000 грн. 5%
180 000 грн. 7%
350 000 грн. 10%

Як підвищити відсоток нарахування Бонусів

Якщо Ви маєте Бонусну карту з 1% нарахування Ви можете підвищити номінал своєї карти. Використовуючи Бонусну карту під час покупок
в магазинах «ОЛДІ», Ви накопичуєте свої бонуси, також на карті фіксується сума Ваших загальних покупок. Після досягнення необхідної суми відсоток

нарахування на Вашій карті буде підвищено автоматично.


Бонуси на карті активуються на 15-ий день після здійснення покупки. Після активації Бонусів, Ви можете бачити їхню кількість та використовувати їх під час покупок. У випадку повернення товару в 14-денний термін, Бонуси, нараховані за його покупку, анулюються. Інформація про нараховані Бонуси в чеку не відображається. Бонуси не нараховуються на товари, що продаються за акційною чи оптовою ціною, а також на уцінені товари.


Як дізнатись кількість Бонусів

Інформацію про кількість Бонусів або про діючий відсоток нарахування на Бонусній карті можна отримати у відділі Інформації.


Покупки за бонуси

Якщо Ви бажаєте здійснити покупку за Бонуси, попередьте про це касира перед оплатою. Касир назве кількість Бонусів, доступних до використання на карті, та після Вашого підтвердження здійснить розрахунок Бонусами. Ви маєте можливість розраховуватись частково Бонусами, частково — готівкою або платіжною картою.


Важливо! Для карт номіналом 1%, 3%, 5% Бонусами можливо оплатити не більше 50% вартості товару. При цьому нарахування Бонусів за покупку буде відбуватись тільки на суму, що була сплачена готівкою або платіжною карткою. На ту частину вартості товару, що сплачена Бонусами, відсотки не нараховуються.


Власники карт номіналом 7% та 10% можуть здійснювати покупки за Бонуси, сплачуючи ними 100% вартості товару.


Термін дії Бонусної карти та термін дії відсотків нарахування

Бонусна карта не має обмеження за часом дії, але для збереження номіналу карти, необхідно накопичити певну суму покупок. Якщо накопичена сума покупок менша за необхідну, номінал карти понижується до відсотку, якому відповідає накопичена сума покупок.


ДІЮЧИЙ НОМІНАЛ КАРТИ НАКОПИЧЕНА СУМА ПОКУПОК

(січень-березень)

НАКОПИЧЕНА СУМА ПОКУПОК

(квітень-червень)

НАКОПИЧЕНА СУМА ПОКУПОК

(липень-вересень)

НАКОПИЧЕНА СУМА ПОКУПОК

(жовтень-грудень)

3% Не перевіряється, номінал карти зберігається. 5 000 грн. 5 000 грн. 5 000 грн.
5% Не перевіряється, номінал карти зберігається. 15 000 грн. 15 000 грн. 15 000 грн.
7% Не перевіряється, номінал карти зберігається. 45 000 грн. 45 000 грн. 45 000 грн.

Увага! Для збереження номіналу Бонусної карти в розмірі 10%, накопичена сума покупок має складати 350 000 грн за 12 місяців. В іншому випадку номінал карти буде понижено до номіналу карти, якому відповідає накопичена сума покупок.


Поновлення Бонусної карти
При втраті Бонусної карти Ви можете поновити її у відділі Інформації. Для цього необхідно надати документ, що засвідчує особу (паспорт, водійське або пенсійне посвідчення, тощо). При поновленні Бонусної карти кількість Бонусів, відсоток нарахування та загальна сума накопичених покупок зберігаються. Перше поновлення безкоштовне, кожне наступне — 20 грн.


Важливо! Якщо протягом 12 місяців за участі Бонусної карти будь-якого номіналу, не було здійснено жодної покупки, номінал карти знижується до 1%, а Бонуси анулюються.